VII Niedziela Wielkanocna

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego16 V 2021

Przeżywając w dzisiejszą niedzielę Wniebowstąpienie Pana Jezusa, wspominamy również w liturgii Kościoła św. Andrzeja Bobolę, prezbitera i męczennika . Tym bardziej prośmy tego wielkiego patrona naszej ojczyzny by umacnia nasze serca na drodze naszej wiary.

W dzisiejszą niedzielę dzieci z naszej parafii z klas trzecich Szkoły Podstawowej przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Pragniemy otoczyć naszą modlitwą te dzieci aby ten dzień rozpalił w nich gorącą miłość do Chrystusa Eucharystycznego.

Przeżywając miesiąc maj przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę i święta przed Mszą św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. Od jutra do soboty dzieci pierwszokomunijne będą przeżywać swój biały tydzień. Zapraszamy ich bardzo serdecznie wraz z rodzicami codziennie na Mszę św. o godz. 18.00.

Również od jutra w czasie nabożeństw  majowych rozpoczniemy modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywać w najbliższą niedzielę.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodziną które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.