IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Parafialne

 4 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza 25 V 2021

Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza jest szczególnym dniem naszych modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – Święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

Sobota – Rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc w którym sposób szczególny czcimy Matkę Bożą podczas nabożeństw majowych. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele będą odprawiane w tygodniu przed Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę i święta również przed Mszą św. o godz. 16.00 (18.00).

Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca. Rano Msza św. o godz. 7.00 z nabożeństwem wynagradzającym za grzechy świata popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP, w czasie którego  wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy różaniec, a od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

W przyszłą  niedziele (2 maj) i w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski (3 maja) ze względu na obostrzenia  pozostawimy układ Mszy świętych taki jak mamy teraz. Czyli  Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i po południu o godz. 16.00 i 18.00.

Od niedzieli 8 maja powrócimy do starego układu Mszy św.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.