II NIEDZIELA WIELKANOCNA

2 Niedziela Wielkanocna – 11 IV 2021

Dzisiejsza Druga Niedziela Wielkanocna obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Miłosierdzia Bożego, dlatego też na zakończenie Mszy św. wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz Akt Zawierzenia.

Również dzisiaj rozpoczynamy w Kościele 77 Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. dzisiaj są zbierane ofiary do puszek,  które są przeznaczone na Caritas. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Środa – przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować tym rodzinom, które w ostatnim czasie złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

W najbliższą niedziele ze względu na obostrzenia  pozostawimy jeszcze układ Mszy świętych taki jak mamy teraz. Msze św. będą o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i po południu o godz. 16.00 i 18.00.