5 Niedziela Wielkiego Postu – 21 III 2021

Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które bardzo gorąco zapraszamy. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Środa – przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu, jak co roku, można złożyć dar naszej modlitwy związany z  duchową adopcją dziecka poczętego. Tzn. przez dziewięć miesięcy codziennie odmawiamy jedną dziesiątkę różańca w intencji poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone. Taką deklaracje będzie można złożyć w tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00. Deklaracje są na ołtarzu miłosierdzia. Bardzo serdecznie zachęcamy do tej modlitwy i podjęcia tego dzieła.

Piątek – O godz. 17.00 zapraszamy wszystkich (dzieci, młodzież i dorosłych) na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a  godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Przyszłą niedzielę przeżywamy jako Niedzielę Palmową. Palmy będziemy poświęcać na wszystkich Mszach św. Nie będzie uroczystej procesja z poświęceniem palm. Nie będzie też tradycyjnej Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii.

Wszystkim którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła  składamy serdeczne Bóg zapłać.

W związku z zaistniałą sytuacją nie ma możliwości przeprowadzenia spowiedzi parafialnej przed Świętami Wielkanocnymi, jak to bywało co roku. W tym roku rozłożymy spowiedź na poszczególne dni dla wybranych miejscowości. W spowiadaniu pomoże nam również ks. Edward Hodurek, który od dzisiaj nam pomaga.

Będziemy spowiadać codziennie od godz. 16.00 – do 18.00 poszczególne miejscowości:

22.03 Poniedziałek – Zofipole

23.03 Wtorek – Tropiszów