IV Niedziela Wielkiego Postu

4 Niedziela Wielkiego Postu – 14 III 2021

Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a o  godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które bardzo gorąco zapraszamy.

Środa – przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – O godz. 17.00 zapraszamy wszystkich (dzieci, młodzież i dorosłych) na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a  godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia. W piątek również przeżywamy Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.