III Niedziela Wielkiego Postu

3 Niedziela Wielkiego Postu – 7 III 2021

Przeżywamy Święty czas Wielkiego Postu. Niech rzeczywiście będzie on dla nas czasem szczerego i prawdziwego nawrócenia i pokuty, ożywienia naszej miłości do Boga oraz otwierania naszego serca na Bożą łaskę i dar Jego miłosierdzia.

Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. odprawiamy adoracje Najświętszego Sakramentu.

Po Mszy św. o godz. 11.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a o  godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

Środa – przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Od środy również rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Piątek – O godz. 17.00 zapraszamy wszystkich (dzieci, młodzież i dorosłych) na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła  składamy serdeczne Bóg zapłać. Przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia są do nabycia Baranki Wielkanocne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na Caritas.