Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia parafialne  

Niedziela Chrztu Pańskiego  10 I 2021

W dzisiejszą niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać.

I jeszcze na koniec serdeczna moja prośba.  Ponieważ koszty utrzymania cmentarza nas przerastają, dlatego bardzo serdecznie proszę, aby tak jak to miało miejsce w zeszłym roku, tak i w tym przeprowadzić zbiórkę na wywóz śmieci z cmentarza po 80 zł. Bardzo serdecznie bym prosił, aby te osoby, które zbierają petytę,  z kancelarii parafialnej odebrały listy na przeprowadzeni tych zbiórek oraz pomogły w ich przeprowadzeniu. Już teraz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.