II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Ogłoszenia parafialne 

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

3 I 2021

Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie każdej Mszy św. odprawiamy adoracje Najświętszego Sakramentu.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa  – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w tym dniu w naszym kościele według porządku niedzielnego. Składka w tym dniu jest przeznaczona na Misje. Tradycyjnie w Uroczystość Objawienia Pańskiego poświęcimy kadzidło i kredę. Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego będą znajdować  się zapakowane kadzidło i kreda, które można będzie zabrać do swoich domów.  Ofiary składane przy tej okazji  są przeznaczone na Caritas.

Piątek – Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 oraz na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego ( Kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego).

Wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę i w Nowy Rok złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła  składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.