WAŻNE INFORMACJE

Drodzy Przyjaciele.

W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w Powiecie Krakowskim zmienia się trochę sposób funkcjonowania naszego Kościoła. Oto kilka ważnych informacji.

Według najnowszego rozporządzenia Ministra Zdrowia w Kościele, na Mszach Św. i innych nabożeństwach, może przebywać 1 osoba na 7 metrów kwadratowych. W związku z tym, od dnia 18 października 2020 r., w naszym Kościele może przebywać jednocześnie 70 osób. We Mszy Świętej można również uczestniczyć wokół Kościoła, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności ( maseczka na twarzy, odpowiednia odległość pomiędzy osobami). W przedsionku Kościoła, na stoliczku, znajduje się płyn do dezynfekcji rąk.

Od 25 października nowy porządek Mszy Świętych. W niedzielę Mszę Święte będą w naszym Kościele o godzinach: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00. Bardzo prosimy, aby tak w domach dogadać się, aby każdy miał możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej.

Więcej informacji znajdziecie w Ogłoszeniach parafialnych.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.