XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

28 Niedziela Zwykła 11 X 2020

Ponieważ w minioną niedzielę był czytany list Episkopatu, dlatego dzisiaj na zakończenie Mszy św. odprawiamy Adorację Najświętszego Sakramentu.

Dzisiaj w całej Polsce przeżywamy XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na kształcenie młodzieży z ubogich rodzin. Wszystkim wspierającym ten żywy pomnik św. Jana Pawła II serdeczne Bóg zapłać.

Trwa miesiąc październik – przypominamy że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach. Dziękuje również za poprowadzenie rozważań i modlitwy różańcowej w sobotę Członkiniom Róży z Zofipola, a w najbliższą sobotę prosimy o poprowadzenie różańca Różę z Tropiszowa.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek (13 X) zapraszamy na ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim, a o godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem. Następnie zostanie odprawiona procesja. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.00, ponieważ będzie on połączony z nabożeństwem fatimskim.

Środa – O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym dniu nasz Ksiądz Proboszcz będzie obchodził 50 urodziny, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na Mszę Świętą o godz. 18.00.

Czwartek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

Piątek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

Sobota – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

Niedziela – przypada wspomnienie Św. Łukasza, ewangelisty 

Na wypominki przyjmujemy dzisiaj po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać. 

Również Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom z Tropiszowa Środek Wsi od p. Pauliny Tretko do p. Marioli Mitela, Tropiszowa Środek wsi od p. Jerzego Wilkosz do p. Haliny Słoma. Parafianom z Igołomi : Błonia Wiślane oraz parafianom z Czernichowa. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Zakład Kominiarski Wieliczka ul. Sikorskiego 4 zawiadamia Sołectwo wsi Igołomia, Koźlica, Odwiśle, Tropiszów, Zofipole, że w dniach 13-16 października 2020 r. będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.