XXVII Niedziela Zwykła

27 Niedziela Zwykła – 4 X 2020

Trwa miesiąc październik, w którym czcimy Matkę Bożą na różańcu. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszy św. o godz. 16.00. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

Poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Środa wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 na Mszę św. dla uczczenia Matki Bożej Różańcowej. Z racji pierwszej środy miesiąca po Mszy św. zamianka tajemnic różańca.

Piątek – wspomnienie  bł. Wincentego Kadłubka, biskupa. O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy.

W sobotę   bardzo serdecznie  prosimy, aby na nabożeństwie różańcowym rozważania i modlitwę poprowadziła Róża Różańcowa z Zofipola.

Niedziela – będziemy przeżywali w naszej ojczyźnie XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na wsparcie zdolnej młodzieży pochodzących z ubogich rodzin.

Od przyszłej niedzieli  będziemy przyjmować na wypominki za zmarłych po każdej Mszy św., a w tygodni również po Mszach św. w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Bardzo serdecznie pragniemy również podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Również serdeczne Bóg zapłać za złożoną petytę parafianom z Tropiszowa – Dolna Kolonia.

Bardzo gorąco prosimy, aby zabierać z kościoła prasę katolicką.