XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

21 Niedziela Zwykła – 23 VIII 2020

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować ks. Bartłomiejowi, który w tę ostatnią niedzielę jest z nami i głosi do nas Słowo Boże. Bardzo dziękujemy, bo już w najbliższych dniach rozpocznie pracę duszpasterską w parafii p.w. Św. Łukasza Ewangelisty w  Lipnicy Wielkiej. A jutro będzie obchodził swoje imieniny, dlatego życzymy mu Bożego błogosławieństwa i wielu łask Bożych. Niech Matka Najświętsza i Św. Bartłomiej mają go w opiece. Jutro  o godz. 18.00 będzie Msza Św. w jego intencji.

W dzisiejszą niedzielę zostaną odprawione Msze św. o godz. 15.00 w Glewcu przez ks. Bartłomieja i również o godz. 15.00 Msza św. przy kapliczce na Luborzyczce.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – święto św. Bartłomieja Apostoła.

Wtorek – wspomnienie św. Ludwika, króla.

ŚrodaUroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Moniki.

Piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota– wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które 15 sierpnia oraz w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.