XX Niedziela Zwykła

20 Niedziela Zwykła – 16 VIII 2020

W dzisiejszą niedzielę o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa, w czasie której będziemy dziękować Bogu za szczęśliwe zbiory i będziemy prosić o bł. Boże dla wszystkich miejscowości naszej parafii.

Poniedziałek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.

Środa – przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

Piątek – wspomnienie św. Piusa X, papieża. O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

W przyszłą  niedzielę zostanie odprawiona Msza św. przy kapliczce na Luborzyczce o godz. 15.00.  Również w Glewcu o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza Św. przez naszego rodaka ks. Bartłomieja Małka.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.  Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Jak zapowiadaliśmy w zeszłą niedzielę dzisiaj po każdej Mszy św. w kościołach i kaplicach są zbierane ofiary do puszek na pomoc dla Libii. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.