XII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

  12 Niedziela Zwykła – 21 VI 2020 Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Brata Alberta

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w naszej parafii Uroczystość Odpustową. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować ks. neoprezbiterowi Bartłomiejowi Małek za głoszone do nas dzisiaj Słowo Boże, za odprawienie Uroczystej Sumy Odpustowej o godz. 11.30 oraz za modlitwę w intencji naszej parafii. Niech Nasz Patron Św. Brat Albert wyprasza obfitość łask u Boga i niech prowadzi w posłudze kapłańskiej. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 18.00 zostanie odprawione w kościele nabożeństwo czerwcowe, a po nim będzie Msza św.  Nabożeństwa  Czerwcowe w naszym kościele są odprawiane codziennie przed Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach i wspólnej modlitwy.

Z kalendarza liturgicznego, w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenia  Św. Jana Chrzciciela. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

W tym dniu na godzinę 15.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania ze Szkoły Podstawowej z Igołomi, a na godzinę 19.00 kandydatów do bierzmowania ze Szkoły Podstawowej z Tropiszowa, z Glewca oraz z innych szkół.

Czwartek – zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży  o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zapraszamy również na Mszę św. dyrekcje szkół, nauczycieli oraz rodziców.

Sobota – wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Wszystkim którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach na kościół składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.