8 VI 2020 r. – 14 VI 2020 r.

Intencje Mszy Świętych

8.06.2020 – Poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi, królowej

Godzina 7.00

  1. + Władysława Zapała – od wnuka Grzegorza z rodziną
  2. + Władysław Grzanka – od teściów Szopów z rodziną

Godzina 18.00

  1. + Stanisław Kułaga – od córki Doroty z rodziną
  2. + Adam Myśliwiec – od Ani i Basi z rodzinami

9.06.2020 – Wtorek

Godzina 7.00

  1. + Henryka Pióro – od mieszkańców i pracowników firmy Polan
  2. + Leokadia Luty – od Katarzyny i Piotra Sieja

Godzina 18.00

  1. + Felicja Cioś
  2. + Zofia Sendek – od sąsiadów Papieżów

10.06.2020 –  Środa

Godzina 7.00

  1. + Anna Jasińska 15 r. śm. oraz Stanisław 13 r. śm.
  2. + Janina Ćwikła – od Elżbiety

Godzina 18.00

  1. + Jan Szczygieł 3 r. śm.
  2. + Maria Świeczka – od rodziny Migasów

11.06.2020 – Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

Godzina 6.30

+ Janina Miklas – od syna Jana z żoną

Godzina 8.00

+ Stanisław Kułaga – od córki Bożeny z rodziną

Godzina 9.30

  1. Za parafian
  2. + Jan Gruszczak 15 r. śm.

Po procesji

+ Jan Paluch

Godzina 16.00

+ Zygmunt i Marianna Wójcik oraz zmarli z rodziny

Godzina 18.00

+ Beata Gruchała – od sąsiadów Moniki i Macieja

12.06.2020 – Piątek – wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i męczennika oraz towarzyszy

Godzina 7.00

+ Bożena Kaczmarczyk 1 r. śm.

Godzina 18.00

O szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść oraz o bł. Boże dla parafian z Glewa

13.06.2020 – Sobota – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

Godzina 7.00

Dziękczynna w 5 r. ur. Natana z prośbą o dalsze bł. Boże

Godzina 18.00

+ Adam Świeczka – od kuzynki Urszuli z rodziną

Godzina 20.00 FATIMA

  1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Sylwii
  2. Dziękczynna w 11 r. ślubu Anny i Adama Kwater z prośbą o dalsze bł. Boże
  3. W intencji Panu Bogu wiadomej

14.06.2020 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Godzina 6.30

+ Władysław Pająk

Godzina 8.00

+ Leon i Marianna Świeczka

Godzina 9.30

+ Janina i Kazimierz Sarnowicz oraz ks. Jan Majewski

Godzina 11.00

Za parafian

Godzina 12.30

+ Aniela Wójcik – od rodziny Grymków i Porębskich

Godzina 16.00

+ Edward Migas 8 r. śm.

Godzina  18.00

+ Franciszek Koszut – od rodziny Starzyków

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.