Moje wspomnienie o Janie Pawle II

Drodzy Przyjaciele!

Jak wiadomo, 18 maja 2020 r. będziemy przezywać 100 rocznicę urodzin Największego z Synów Polskiej ziemi – św. Jana Pawła II.

Chcielibyśmy wam zaproponować podzielenie się wspomnieniami o Janie Pawle II. Gdyby ktoś z was chciał podzielić się niezwykłymi chwilami związanymi z pontyfikatem Jana Pawła II, z jego pielgrzymkami do Polski, lub łaskami doświadczonymi przez Jego wstawiennictwo, takie świadectwo może przysłać na adres e-maila: michal-widla@wp.pl.

W maju opublikujemy na stronie internetowej naszej parafii wasze świadectwa. Wysyłając swoje wspomnienia wyrażacie zgodę na publikację ich na stronie internetowej Parafii Narodzenia N. M. P. w Igołomi. Zastrzegamy również prawo do skracania lub małych poprawek w świadectwach.

Na wasze wspomnienia czekamy do 10 maja 2020 r.