Drodzy Przyjaciele!

Według najnowszego rozporządzenia Ministra Zdrowia w Kościele, na Mszach Św. i innych nabożeństwach, może przebywać 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. Nasza Świątynia liczy 468 metrów kwadratowych. W związku z tym, od dnia 20 kwietnia 2020 r. (poniedziałek), w naszym Kościele może przebywać jednocześnie 31 osób. We Mszy Świętej można również uczestniczyć wokół Kościoła, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności ( maseczka na twarzy, odpowiednia odległość pomiędzy osobami). Bardzo prosimy, aby osoby uczestniczące w Eucharystii, które znajdują się na zewnątrz, nie wchodziły do Kościoła na Komunię Świętą, gdyż kapłan wyjdzie do was z Komunią na pole.

Przypominamy jednocześnie, iż osoby uczestniczące w jakichkolwiek nabożeństwach w Kościele, mają obowiązek zasłaniania twarzy maseczką, szalikiem lub innym materiałem do tego odpowiednim.