Jak przeżyć Triduum Sacrum w domu?

Drodzy Przyjaciele

W tym roku przychodzi nam przeżywać ten święty czas zupełnie inaczej, niż to było w poprzednich latach. Księża w towarzystwie tylko 5 osób będą celebrować Święte Tajemnice Paschalne w Kościele. Prosimy Was, bardzo serdecznie, abyście duchowo łączyli się z nami.

Archidiecezja Krakowska przygotowała świetne materiały Triduum Sacrum. Domowe celebracje. Zachęcam do skorzystania z tych materiałów. Poniżej znajduje się link, gdzie możemy znaleźć pomoc w przeżywaniu tego świętego czasu w gronie rodziny.

Pamiętamy o Was w swoich modlitwach, szczególnie w Wielki Czwartek – celebrując Mszę Wieczerzy Pańskiej, w Wielki Piątek podczas Liturgii Adoracji Krzyża oraz w Wielką Sobotę podczas Wigilii Paschalnej. Mamy nadzieję, że już niedługo znowu się zobaczymy w Kościele i wszystko wróci do normalności.

W Wielki Czwartek adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy od godz. 19:00 do 24:00.

Wielki Piątek adoracja w Ciemnicy od godz. 7:00 – 17:00.

Adoracja Pana Jezusa w grobie od godz. 19:00 do Wielkiej Soboty do godz. 18:00.