WAŻNY KOMUNIKAT

W odpowiedzi na decyzję Rządu Polskiego o wprowadzeniu stanu epidemicznego w Polsce, powołując się na Dekret Metropolity Krakowskiego (treść dekretu na parafialnej stronie internetowej) oraz wg wskazań Episkopatu Polski pragniemy poinformować, że w dniach 15 marca, 22 marca, 29 marca w naszym Kościele nie będzie Mszy Świętej z udziałem ludu. Księża będą sprawować Mszę Święte indywidualnie. Zostają również odwołane rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Odwołujemy również niedzielne Gorzkie żale.

Przez najbliższe niedziele w naszej parafii w godzinach od 8.00 do 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie również udzielana Komunia Święta dla wiernych według potrzeby.

Msze Święte w tygodniu pozostają bez zmian.

O wszelkich zmianach będziemy informować na parafialnej stronie internetowej.

Ogarniamy wszystkich parafian swoją modlitwą, prosząc, aby Miłosierny Bóg ustrzegł nasz kraj przed klęską epidemii.

                                                             Ks. Jan Jurczak

                                                                   Proboszcz

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.