WAŻNY KOMUNIKAT

W odpowiedzi na decyzję Rządu Polskiego o wprowadzeniu stanu epidemicznego w Polsce, powołując się na Dekret Metropolity Krakowskiego (treść dekretu na parafialnej stronie internetowej) oraz wg wskazań Episkopatu Polski pragniemy poinformować, że w dniach 15 marca, 22 marca, 29 marca w naszym Kościele nie będzie Mszy Świętej z udziałem ludu. Księża będą sprawować Mszę Święte indywidualnie. Zostają również odwołane rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Odwołujemy również niedzielne Gorzkie żale.

Przez najbliższe niedziele w naszej parafii w godzinach od 8.00 do 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie również udzielana Komunia Święta dla wiernych według potrzeby.

Msze Święte w tygodniu pozostają bez zmian.

O wszelkich zmianach będziemy informować na parafialnej stronie internetowej.

Ogarniamy wszystkich parafian swoją modlitwą, prosząc, aby Miłosierny Bóg ustrzegł nasz kraj przed klęską epidemii.

Ks. Jan Jurczak