II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

Ogłoszenia parafialne  2 Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

5 I 2020

Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie każdej Mszy św. odprawiamy adoracje Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek  – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w tym dniu, w naszym kościele, według porządku niedzielnego. Składka przeznaczona jest na Misje. Tradycyjnie w Uroczystość Objawienia Pańskiego poświęcimy kadzidło i kredę. Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego będą znajdować  się zapakowane kadzidło i kreda, które można będzie zabrać do swoich domów.  Ofiary składane przy tej okazji,  są przeznaczone na Caritas.

W Uroczystość Trzech Króli, po Mszy św. o godz. 16.00, dzieci z naszej parafii pod patronatem s. Heleny przedstawią w kościele Jasełka. Tym bardziej gorąco na te jasełka serdecznie zapraszamy.

Środa – O godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. A pół godz. wcześniej o 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy również w tym dniu na Msze św. wszystkie członkinie Żywego Różańca. Po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

Piątek – Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 oraz na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego ( Kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego)

Wszystkim którzy w ostatnią niedzielę i Nowy Rok złożyli ofiary w kopertach na potrzeby kościoła  składamy serdeczne Bóg zapłać.

Porządek wizyty duszpasterskiej:

• Wtorek, 7 stycznia 2020 r.

9:00 – Ks. Proboszcz – Luborzyczka od p. Wójcik nr 255 do p. Caboń nr 273

15:00 – Ks. Michał – Tropiszów od p. Blitek do p. Hardyn

• Środa, 8 stycznia 2020 r.

9:00 – Ks. Proboszcz – Luborzyczka od p. Chmiela nr 152 do p. Kural nr 155a

14:00 – Ks. Michał – Tropiszów Dolna Kolonia od p. Gas do p. Witulskich

• Czwartek 9 stycznia 2020 r.

9:00 – Ks. Proboszcz– Luborzyczka od p. Dąbek nr 163 do końca do nr 291

9:00 – Ks. Kapelan – Zofipole od p. Luty do p. Samek

15:00 – Ks. Michał – Glew od p. Orzechowskich do p. Walczyk

• Piątek 10 stycznia 2020 r.

9:00 – Ks. Proboszcz – Igołomia Szosa – strona Kościoła, początek od Złotnik

9:00 – Ks. Kapelan – Zofipole od p. Płatek do p. Kwiatek, przy cmentarzu

15:00 – Ks. Michał – Glew od p. Zapały do końca

• Sobota, 11. Stycznia 2020 r.

9:00 – Ks. Proboszcz – Majątek Igołomski od p. Kolorus

9:00 – Ks. Kapelan – Zofipole od p. Mikuły do p. Tkaczyk