Niedziela Świętej Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa

29 XII 2019

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Otaczamy naszą modlitwą wszystkie rodziny z naszej parafii, prosząc by Święta Rodzina wypraszała obfite błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin. I prosimy by nasze rodziny były Bogiem silne.

Wtorek – Wspomnienie św. Sylwestra, papieża – zakończenie Starego Roku. O godz. 17.00 zapraszamy bardzo serdecznie na Uroczyste Nieszpory na zakończenie Starego Roku. W czasie nabożeństwa będziemy również przepraszać za grzechy minionego roku, odśpiewamy suplikacje oraz będziemy wielbić Boga uroczystym „Te Deum….”. Po nieszporach będzie Msza św. w intencji całej parafii.

Środa1 Stycznia 2019 . Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nowy Rok. Msze św. w kościele według porządku niedzielnego.

Czwartek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

Piątek – Najświętszego Imienia Jezus. Jest to również I Piątek Miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św. i po południu od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem pierwszo piątkowym.

Sobota  – Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy różaniec wynagradzający za grzechy świata popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP a od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę i  w okresie świąt złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne Bóg zapłać. Bóg zapłać również za złożoną petytę parafianom z Tropiszowa: środek wsi od p. Słoma do p. Wilkosz oraz z Tropiszowa od pana Żarnika, Działki i z Brzostku. Serdeczne Bóg Zapłać.

Porządek wizyty duszpasterskiej:

• Poniedziałek, 30 grudnia 2019 r. – od godz. 9:00 – Tropiszów – Sachalina, od p. Gas do p. Miernik – ks. Michał
  • Czwartek, 2 stycznia 2020 r. – od godz. 9:00 – Tropiszów – Środek Wsi – od p. Słoma do p. Ciastoń – ks. Michał
  • Czwartek, 2 stycznia 2020 r. – od godz. 9:00 – Zofipole cz. I, – od strony Pobiednika ( po stronie Kościoła) do pani Jazgar- Ks. Proboszcz
  • Piątek, 3 stycznia 2020 r. – od godz. 9:00 – Tropiszów – Środek Wsi – od p. Stanisława Wiklosz do p. Jerzego Wiklosz – Ks. Michał
  • Piątek, 3 stycznia 2020 r. – od godz. 9:00 – Zofipole cz. II ( po stronie cmentarza) – od p. Szewczyk do p. Kwiatek – Ks. Proboszcz
  • Sobota, 4 stycznia 2020 r. – od godz. 12:00 – Tropiszów – Zakopane – Ks. Michał
  • Sobota, 4 stycznia 2020 r. – od godz. 11:00 – Zofipole cz. III – boczna droga od p. Kowzuń – Ks. Proboszcz