Św. Szczepana

Św. Szczepana

26 XII 2019

Przeżywamy dzisiaj II dzień Świąt Narodzenia Pańskiego – Święto Św. Szczepana – pierwszego męczennika. Przeżywamy, również, oktawę Narodzenia Pańskiego. Bardzo serdecznie zachęcamy, aby szczególnie w tym czasie oktawy, kto tylko da radę, uczestniczyć codziennie we Mszy św. i przyjmować Chrystusa w Komunii św. do swojego serca.

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 będzie tradycyjnie, jak co, roku rozesłanie kolędników misyjnych.

Piątek – Święto Św. Jana Ewangelisty. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie poświęcenie wina.

Sobota – Święto Świętych Młodzianków męczenników.

Niedziela – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

Dzisiaj również, w odpowiedzi na prośbę naszego metropolity ks. abp Marka Jędraszewskiego, o której słyszeliśmy w minioną niedzielę, po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na pomoc potrzebującym w Syrii. Wszystkim ofiarodawcom z całego serca serdeczne Bóg zapłać.

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ:

• Piątek, 27 grudnia 2019 r. – od godz. 9:00 – Glewiec cz. I, od p. Gical do p. Zbigniewa Stolarskiego – ks. Michał
  • Sobota, 28 grudnia 2019 r. – od godz. 9:00 – Glewiec cz. II od p. Wilczury do p. Solarz – ks. Michał
  • Poniedziałek, 30 grudnia 2019 r. – od godz. 9:00 – Tropiszów – Sachalina, od p. Gas do p. Miernik – ks. Michał