IV Niedziela Adwentu

Ogłoszenia parafialne 4 Niedziela Adwentu

22 XII 2019

Dzisiaj czwarta – ostatnia niedziela Adwentu.

Poniedziałek – od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Wtorek – Wigilia. Ostatnie rorat o godz. 7.00. W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 18.00. Bardzo serdecznie prosimy, aby w Wigilię zachować tradycyjny post. Gorąco również zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania wieczerzy wigilijnej: niech w naszych domach nie zabraknie wspólnej modlitwy, odczytania fragmentu Ewangelii według św. Łukasza o Narodzeniu Pańskim (Łk 2, 1-14) , dzielenia się opłatkiem. a także wspólnym śpiewaniem kolęd.

O  godz. 24.00 zapraszamy do kościoła na tradycyjną na Pasterkę.

Środa – Uroczystość Bożego Narodzenia.

Czwartek – Święto Św. Szczepana. W tych dniach Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Tradycyjnie w drugi dzień świąt w naszej parafii będą kolędować po naszych domach kolędnicy misyjni pod opieką s. Heleny. Rozesłanie kolędników odbędzie się na Mszy św. o godz. 11.30

Wszystkim parafianom którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary w kopertach na Kościół składamy bardzo serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać. Parafianom z Tropiszowa z Kamiennej, Tropiszowa Sachaliny, Tropiszowa  Dolna Kolonia oraz Tropiszowa Środek Wsi od pani Pauliny Tretko do pani Marii Miernik  serdeczne podziękowanie za złożoną „petytę”. Również parafianom z Tropiszowa z Kamiennej za złożenie ofiary na wywóz śmieci z cmentarza serdeczne Bóg zapłać.