III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Adwentu

15 XII 2019

Dzisiaj trzecia niedziela Adwentu. Przypominamy, że  Roraty w naszym kościele są odprawiane codziennie dla dorosłych o godz. 7.00. O godz. 6.30 śpiewamy godzinki do Matki Bożej. Roraty dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00. Zachęcamy bardzo serdecznie do licznego uczestnictwa, zwłaszcza tych, którzy jeszcze w tym roku na roratach nie byli.

Środa –  W naszej parafii będzie miała miejsce spowiedź parafialna przed Świętami Bożego Narodzenia. Spowiadać będziemy od godz. 8.00 – 12.00 z przerwą od 9.30 do 10.00 i po południu od 15.00 – 18.00 z przerwą od 16.30 do 17.00

Poniedziałek  23 grudnia – od godz. 9.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną tych chorych, którzy nie przystępuję w pierwsze soboty miesiąca, a pragną przed świętami pojednać się z Bogiem. Prosimy ich zapisywać w tym tygodniu w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Świece wigilijne Caritas w ramach „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” są  wystawione na ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane za świece są przeznaczone na wsparcie tego dzieła Caritas.

Parafianom z Tropiszowa Brzostku i Działki Nauczycielskie  serdeczne podziękowanie za złożoną „petytę”. Bóg zapłać również tym rodzinom które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół.

Pan Organista zakończył roznoszenie opłatków. Wszystkim parafianom serdecznie dziękuje za miłe i życzliwe przyjęcie, a za wszystkie ofiary składa serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.