28 X 2019 r. – 3 XI 2019 r.

Intencje Mszy Świętych

od 28 X 2019 – 3 XI 2019 r.

28.10.2019 – poniedziałek   święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Godzina 7.00

  1. + Andrzej Caba – od Danuty i Stanisława Semper z rodziną
  2. + Apolonia Czarnik – od mieszkańców Koźlicy

Godzina 18.00

  1. + Zofia Chmiela – od syna Jerzego z rodziną
  2. + Jan Niedopad – od rodziny Staniszewskich

29.10.2019 wtorek       

Godzina 7.00

  1. + Maria Makuła – od syna Wiesława
  2. + Antoni Bucki – od rodziny Krawczyków

Godzina 18.00

  1. + Tadeusz, Zofia, córka Maria
  2. + Włodzimierz Adamczyk

30.10.2019 środa          

Godzina 7.00

  1. + Bogumiła Migas – od Małgorzaty i Tomasza Cygan
  2. + Irena Wilkosz – od rodziny Wilkoszów

Godzina 18.00

  1. + Jan Mikołajczyk 2 r. śm.
  2. + Leokadia Luty – od Krystyny Guzik z rodziną

31.10.2019 czwartek    

Godzina 7.00

  1. + Tomasz Szynal –od Pawła Wełny
  2. + Andrzej Motylski 3 r. śm.

Godzina 18.00

  1. + Piotr Latała – od wnuczki Eweliny z rodziną
  2. + Maria Wach – od Heleny i Józefa Bobowskich

01.11.2019 piątek          UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Godzina 8.00

+ Teofila i Julian Mazur, syn Józef

Godzina 9.30

  1. + Irena i Piotr Maro 8 r. śm.
  2. + Bronisława Jelonek – od wnuka Michała z żoną i dziećmi

Godzina 11.30

+ Konstanty i Czesław

Po procesji na Cmentarzu, w Kaplicy

  1. Za wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu
  2. + Wiktoria i Jan Rożdżyńscy i zmarli z rodziny
  3. + Aniela Woźnicka – od rodziny Jonczyków

02.11.2019 sobota  Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny)

Godzina 7.00

  1. + Zofia Chmiela – od córki Bogusławy z dziećmi i z rodzinami
  2. + Antoni Bucki – od rodziny Kozioł

Godzina 9.00 – w Kaplicy na cmentarzu

Za zmarłych spoczywających na cmentarzu

Godzina 15.00 – w Kaplicy na cmentarzu

+ Franciszek Rojewski

Godzina 18.00

  1. + Maria Iskra 7 r. śm.
  2. + Włodzimierz Adamczyk – od rodziny Kwaśniaków

03.11.2019     XXXI Niedziela zwykła  

Godzina 8.00

+ Zdzisław Janus 7 r. śm., żona Stanisława

Godzina 9.30

+ Maria i Jan Sendek

Godzina 11.30

  1. Za parafian
  2. + Elżbieta Wrona

Godzina 16.00

+ Wiktoria i Stanisław Dzieża

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.