PEREGRYNACJA OBRAZU I RELIKWII ŚW. BRATA ALBERTA

6 stycznia 2017 r. w naszej parafii rozpoczęliśmy w peregrynację obrazu z relikwiami św. Brata Alberta, który to obraz został uroczyście poświęcony w Nowy Rok przez księdza biskupa Grzegorza Rysia.

Obraz i relikwie świętego Brata Alberta będą peregrynowały po rodzinach w naszej parafii. Peregrynacja Obrazu rozpoczęła się od rodziny Nowaków z Wąsowa. Wraz z obrazem został przekazany modlitewnik i różaniec. Prosimy, aby kolejność peregrynacji była taka, jak kolejność przyjmowania księdza z „kolędą”. Prosimy, aby rodzina która przyjmie obraz, następnego dnia o godz. 19.00 zaniosła obraz do sąsiada oraz aby wspólnie razem przy przekazaniu obrazu obie rodziny pomodliły się w domu odmawiając wspólnie litanię do św. Brata Alberta, która znajduje się w modlitewniku. Bardzo prosimy, aby ten dzień był rzeczywiści dla rodziny takim czasem rodzinnego święta, rekolekcji, a przede wszystkim czasem głębszej i wspólnej rodzinnej modlitwy.  Niech Św. Brat Albert ożywi naszą miłość do Boga i Matki Najświętszej – odnowi naszą wiarę i miłość w rodzinach, na sąsiedztwie i w naszej parafii, a przede wszystkim w sercach każdego z nas.

Peregrynacji Obrazu z Relikwiami Św. Brata Alberta

KOLEJNOŚĆ WG MIEJSCOWOŚCI

  1. Wąsów
  2. Glew
  3. Szarbia
  4. Glewiec
  5. Czernichów
  6. Tropiszów
  7. Zofipole
  8. Koźlica
  9. Odwiśle
  10. Igołomia
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.